پروژه های نمای سنگ مرمریت

گرانترین و زیباترین نمای داخلی با انواع سنگ مرمریت ساخته میشود . سنگ مرمر در رنگ‌های سبز, لیمویی، زرد کهربایی، سفید شیری، عسلی تیره و قهوه ای فروخته می‌شود.

سنگ مرمریت ……

روی سنگ مرمریت

سنگ‌ مرمریت در معرض نور آفتاب و تماس با رطوبت و آب ، رنگ و طرح خود را از دست می‌دهد . به دلایل ذکرشده ، همچنین شکنندگی و گرانی این سنگ ، سنگ مرمر در مجسمه سازی ، دکوراسیون و نمای داخلی ، فضاهای لوکس و بناهای سیاحتی و زیارتی به کار میرود.

معدن سنگ مرمر صورتی

مزیت سنگ مرمریت :

  • سنگ مرمریت دارای سطحی درخشان است و براحتی جلا می گیرد .
  • سنگ مرمریت گرما را جذب نمیکند و سطح خنکی دارد و به همین خاطر در مساجد و معابد که عموما در مناطق گرمسیری است استفاده میشود.
  • سنگ مرمریت گرد و غبار را نگه نمیدارد و تمیز کردن آن آسان است . به همین دلیل سنگ مرمر ضد حساسیت است .
  • سنگ مرمریت نور را از خود عبور می دهد و به این دلیل با نور پردازی ، زیبائی روح انگیزی به دکوراسیون و نمای داخلی می بخشد.

سنگ مرمریت، زیبا، کمیاب و گران قیمت است و از تمامی ابعاد و اشکال سنگ مرمریت میتوان در صنایع دستی و دکوراسیون داخلی استفاده کرد .

دکوراسیون داخلی با سنگ مرمر
پروژه نمای داخلی با سنگ مرمریت

دیدن ویدئو

کاربرد سنگ مرمریت

زیبائی دلفریب و خیره کننده برخی از انواع سنگ های مرمریت در نمای ساختمان به گونه ای عجیبی بیننده را تحت تاثیر میگذارد . معماران و طراحان چیره دست مصر، یونان و ایران باستان در ساخت معابد و صومعه ها از این ترفند برای تسخیر روح و روان بیننده بهره می برده اند .

هر دکوراتوری به دلیل تنوع طرح و رنگ با سنگ مرمر می تواند مشتریان خود را با هر سبک و سلیقه ای محزون چیدمان دکوراسیون داخلی و هنر خود کند . از سنگ مرمر در راهروها، راه پله، حمام، کابینت، کفپوش، سرویس های بهداشتی و شومینه در نمای داخلی و ساختمان ها استفاده میشود.

سنگ مرمریت برای استفاده های پزشکی مانند فریم عینک و محصولات دیجیتال مانند قاب آیفون و لپ‌تاپ استفاده می‌شود . حتی در صنایع غذائی، داروسازی، رنگ‌سازی، کاغذ سازی، صنایع شیمیایی، کشاورزی نیز استفاده می‌شود .

عوامل تعیین قیمت سنگ مرمریت :

  1.  رنگ و طرح متفاوت : هر چقدر رنگ سنگ مرمر یکدست و خاص باشد از قیمت بالاتری برخوردار است.

نوع فرآوری سنگ : نوع فرآوری سنگ نقش تعیین کننده ای در قیمت سنگ مرمر دارد . نوع رزین یا اپوکسی ، استفاده از تکنولوژی UV ، دقت در برش و گونیا بودن سنگ ، میزان ساب و پولیش سنگ ، توری پشت سنگ و نوع بسته بندی و حمل ونقل سنگ های مرمریت در قیمت سنگ های مرمرتاثیر خواهد داشت .

دکوراسیون داخلی با سنگ مرمر
دکوراسیون داخلی با سنگ مرمر

سورت سنگ : سنگ های مرمر بعد از مرحله برش و ساب سورت بندی می شوند که سورت های متفاوتی هم دارند، اگر به صورت بوک مچ باشد قیمت آن بالاتر می باشد.

دکوراسیون داخلی با سنگ مرمر
سنگ تراونیکس هشت بهشت

در خبرنامه رایگان ما مشترک شوید

قبل از خرید سنگ میتوانید از همکاران ما مشاوره خرید سنگ دریافت نمائید .