فروش ویژه

تراورتن

مزایای راه پله های سنگی

مزایای راه پله های سنگی

راه پله سنگی

سنگ پله

فرض می کنیم که شما قصد نوسازی منزلتان را دارید و این کار را با یک راه پله جدید در منزلتان میخواهید انجام دهید و بودجه خوبی هم برای آن کنار گذاشتید. شما نتایجی که سنگ می تواند به شما بدهد را دیده اید، اما برای لحظه ای شک می کنید که آیا نتیجه ای مشابه را می توانید از چوب یا بتن بگیرید؟

شما ممکن است در ابتدا برای اینکه بودجه کمتری را صرف نوسازی راه پله منزلتان کنید استفاده از مواد ارزان قیمت را انتخاب کنید و به سراغ سنگ نروید، اما در یک بازه طولانی پشیمان خواهید شد. در این جا 5 دلیل برای اینکه چرا باید از سنگ برای ساخت راه پله استفاده شود آورده شده است

1 - ظاهر

بسیار سخت است شکوهی که می توان با سنگ روی راه پله ها ایجاد کرد را با ماده دیگر مقایسه کنید. در قسمت ورودی منزلتان شما می توانید افرادی که به خانه شما آمده اند را با زیبایی سنگ به شگفتی آورید. به عنوان مثال پله نوع Moleanos staircase را در تصویر بالا در نظر بگیرید؛ با نور پردازی و طراحی درست، چشمان ناخود آگاه مسیر پله ها را دنبال می کنند و از آن بالا می روند.

2- طول عمر

راه پله هندسی، کلیسای St. Paul با پس پردازش اضافی

پنج مزیت راه پله سنگی در مقابل راه پله چوبی

 

سنگ ها  از تمام رقبای خود عمر طولانی تری دارند. محکم تر هستند و همچنین اگر شما تصمیم به اجرای راه پله سنگی در منزلتان دارید با اطمینان بدانید که از شما بیشتر عمر خواهند کرد. در تصویر بالا راه پله هندسی، کلیسای St. Paul، که بیش از 300 سال سن دارد و به طور سنتی راه پله مارپیچی معلق است را مشاهده می کنید.

3- ارزش

پنج مزیت راه پله سنگی در مقابل راه پله چوبی

یک راه پله سنگی یک سرمایه گذاری خوب در املاک شما محسوب می شود. با توجه به زیبایی و دوام راه پله های سنگی، اضافه کردن راه پله سنگی  به منزلتان یقینا راهی برای افزایش ارزش ملک شما خواهد بود. در بالا راه پله سنگی Moleanos با ترکیب مناسب با  طرح و رنگ کف اتاق را مشاهده می کنید که دارای طراحی زیبا، جذاب و البته با ارزشی می باشد.

4- تاریخ

پنج مزیت راه پله سنگی در مقابل راه پله چوبی

پله Tulip، خانه ملکه، Green Which

در طراحی راه پله های سنگی از تکنیک هایی استفاده می شود که قرن ها پالایش و بهبود یافته اند.طراحان سبک های جدید خود را، هر روزه  با روش های سنتی و مدرن ترکیب می کنند. داشتن یک راه پله سنگی در خانه شما راهی است برای ترکیب گذشته و حال به صورتی که می توانند به هم گره بخورند و عناصری زیبا را در ملک شما به وجود آورند. پله های Tulip (تصویر بالا) ادعا شده است که اولین راه پله معلق سنگی نصب شده در انگلستان بوده و سپس، این تکنیک به صورت گسترده در سراسر دنیا به کار بسته شده و این سبک از طراحی راه پله سنگی به موفقیت های بزرگی دست پیدا نموده است.

5- حس

به طور مشخص، زمانی که شما با پای برهنه از راه پله سنگی پایین می آیید حس خوبی به شما منتقل می شود، به خصوص آرامشی که با تطابق پله ها با کف طبقات داشته باشد.

نظر دهید

* نام :
* ایمیل :
   وب سایت : (شروع آدرس سایت باhttp://)
* نظر
کد امنیتی